Geoblog.pl    lorien    Podróże    W kraju kwitnącej wiśni    Koniec czy początek?

Koniec czy początek?

Japonia
Japonia, Tōkyō

Słów mi brak, by wyrazić, jak bardzo zachwyceni jesteśmy Japonią.
Pawła fascynacja zaczęła się dawno temu od mangi i anime, a ja przyjechałam tu z wielkimi oczekiwaniami, ale 'czystym kontem', jeśli chodzi o sentymenty.

Jestem przekonana, że te parę tygodni, które tam spędziłam to za mało, żeby zrozumieć kulturę Japonii i w pełni ogarnąć to, czego doświadczyliśmy, zwłaszcza od tambylców. Mimo wszystko bardzo, ale to bardzo chcemy wrócić do tego pięknego kraju, w którym ludzie bardzo siebie szanują, tradycja ciągle wzbogaca codzienność i wszystko wydaje się być, po prostu, na swoim miejscu.

Na koniec chciałam podzielić się z filmem, nad którym zaczęłam pracować w Kioto. Oskara za to nie dostanę, ale moim zdaniem uchwyciłam w nim trochę prawdziwej Japonii, którą chciałabym Wam pokazać.

(podkład muzyczny to utwór japońskiego zespołu, którego płytę kupiliśmy w którymś ze sklepików w Shinjuku).

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

mamaMa
mamaMa - 2014-12-28 09:54
Super filmik, dynamiczny i bogaty w obrazowa tresc:-)
Brawo!

lorien
lorien - 2014-12-28 22:16
dzięki, mamaMa. Trzęsącą ręka, ale starałam się uwiecznić naszą Japonię jak tylko mogłam;)

marianka - 2015-01-05 19:35
Super pomysł! Ja poczułam się prawie jak tam;)

lorien
Basia Z